Věda a technika

online, innokin, techniky, predvolby, cernobyl, itaste, notebooky, sveta, kalendar, vysokych, cernobylske, skol, militarybox, fussbodenheizung, ligs, zdarma, horoskopy, internetovy

Pozice
Název a popis
Hodnocení Poslal Dostal
1.

Hácha - Svářecí technika

Prodej svařovacích zdrojů, materiálů a dalších výrobků souvisejících se svařováním. Příprava svařence, svařování nerezu a hliníkových slitin.

www.svareci-technika.cz
 • 3.0 hvězdiček
4 9
2.

Biopedia.sk

Komplexný web o biológii. Študijné materiály pre žiadkov a študentov stredných a vysokých škôl. Online test sú?as?ou.

biopedia.sk
 • 3.4 hvězdiček
3 4
3.

Innokin Innokin vaping - Innokin iTaste

Innokin AIO 510, iTaste VV, iTaste SVD nebo Leo Pro. Velký výběr vaporizerů, inhalátorů a elektronických cigaret Innokin od autorizovaného dovozce pro ČR najdete na www.Innokin.cz

www.innokin.cz/
 • 2.8 hvězdiček
3 1
4.

Studuj vejšku

Veškeré informace o studiu na vš

www.studujvejsku.cz
 • 2.7 hvězdiček
2 4
5.

Presny Cas Online Přesný čas

www server zaměřený na problematiku času - vše o čase : Kalendář, Menstruační kalendář, Plánovací kalendář, Proroctví Sibyly, Proroctví Nostradama, Záhady, Zajímavosti, Budoucnost, Atomové hodiny, Historie měření času

presny-cas-online.cz
 • 2.4 hvězdiček
2 4
6.

Horoskopy zdarma & online

Zdarma horoskopy online pro Vás - vše o horoskopech, hvězdářích a astrologii. Magie černá i bílá, kouzla a kouzelníci, astrologie, astronomie, ufo, předpovědi, výklad karet a vše o mýtech a tajemnu

www.horoskopyzdarma.cz
 • 2.1 hvězdiček
2 1
7.

Cernobyl 1986 Havárie elektrárny Černobyl

Vše o největší jaderné katastrofě v dějinách lidstva - Černobyl 1986. Foto, video, mapy, nezávislé rozhovory, fakta

www.cernobyl-1986.eu
 • 1.8 hvězdiček
2 2
8.

vysoké školy

Webové stránky jsou spoluvytvářeny studenty vysokých škol a fungují jako průvodce na cestě k přijetí na vysoké školy. Naleznete zde rady a články, poradnu či adresář vysokých škol.

www.jaknavysokou.cz/
 • 3.0 hvězdiček
1 1
9.

Československá lidová armáda

Web věnovaný Československé lidové armádě, jehož cílem je poskytnout ucelený přehled o této armádě z vojensko-historického hlediska

www.csla.cz
 • 3.0 hvězdiček
1 6
10.

Porsche Boxter Porsche Boxster

Automobil Porsche Boxster je řadou lidí zbožňován a jinými zase nenáviděn. Nejnovějšímu vzhledu Porsche Boxter dominují přední světlomety a nepřehlednutelné LED diody, které se nacházejí pod nimi.

porsche-boxter.webnode.cz
 • 2.8 hvězdiček
1 4
11.

Pc Revue PC-revue

PC Tuning návody aj pre úplnych amatérov (podsvietenie dvd romky,molexu,case,plexi na bočný kryt,vymena led v myši atď. Tipy & Triky vo Windowse , Informácie z čoho sa skladá PC, Galérie skriniek tunerov , PC srandy a pod.Na stránke sa ešte pracuje.

www.pc-revue.blog.cz
 • 1.7 hvězdiček
1 10
12.

Chernobylzone ChernobylZone.cz

Černobyl, Pripjať a další zakázaná místa v černobylské zóně. Veškeré informace o černobylské havárii, následcích, zakázané zóně, aktualizovaný seznam cestovních kanceláří a agentur pořádajících černobylské exkurze.

chernobylzone.cz
 • nehodnoceno
1 0
13.

U.I., Umělá inteligence

U.I. dokáže na základě vzoru vyřešit problém. Sama navrhne vzorec jeho řešení, který umí následně aplikovat na jinou variantu problému.

cz.our-ai.com/
 • 5.0 hvězdiček
0 0
14.

Ekoheat Fussbodenheizung Fußbodenheizung

Die elektrische Fußbodenheizung von Ekoheat Haustechnik sorgt für ein angenehmes Wohnklima. Diese Fliesenheizung besticht als sparsames, energie-effizientes Heizsystem für die exakte Temperierung im Bad, in der Küche oder im Kinderzimmer.

www.ekoheat-fussbodenheizung.de
 • 3.5 hvězdiček
0 3
15.

Grafen Grafen.cz - technický portál

Novinky ze světa techniky, nanotechnologie, cestování, vzdělávání a ekonomiky.Na stránkách rovněž katalog firem nejen z oblast nanotechnologií.

www.grafen.cz
 • 3.3 hvězdiček
0 4
16.

Předvolby a telefonní seznam

Hledáte předvolby mobilních operátorů či předvolby pevných linek? Na tomto webu naleznete přehledné seznamy nejvyužívanějších předvoleb i s vyhledáváním.

www.predvolby.info/
 • 3.2 hvězdiček
0 1
17.

Militarybox Militarybox

Militarybox - vojenská technika, zbraně - to jsou popisy, zajímavosti a poučení ze světa vojenské techniky, zbraní a historie válečných střetnutí.

www.militarybox.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 8
18.

Calculator Online výpočty

Online kalkulátory matematické, technické, vědecké a finanční. Kalkulátory odchodu do důchodu, tělesného tuku, pojištění atd.

www.calculator.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 3
19.

Ligs University Plzeň

LIGS University v Plzni poskytuje kvalitní Interactive Online manažerské vzdělávání BBA, MBA, PhD pro studenty z celého světa za přijatelnou cenu a ve více jazycích.

www.mbaplzen.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 1
20.

Levnapc Levná Pc - notebooky

Internetový obchod s nejširší nabídkou repasované výpočetní techniky. Počítače, notebooky, lcd, tiskárny, monitory.

www.levnapc.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 0
Další odkazy

university, technika, obchod, nejsirsi, kalkulatory, veskere, nabidkou, informace, repasovane, vypocetni, vysoke, skoly, pocitace, vzdelavani, case, seznam, armade, studenty

Copyright Martin Koutný 2006-2016