Věda a technika

online, innokin, predvolby, cernobyl, itaste, kalendar, naleznete, vysokych, cernobylske, skol, militarybox, fussbodenheizung, horoskopy, zdarma, technika, kalkulatory, veskere, navody

Pozice
Název a popis
Hodnocení Poslal Dostal
1.

Hácha - Svářecí technika

Prodej svařovacích zdrojů, materiálů a dalších výrobků souvisejících se svařováním. Příprava svařence, svařování nerezu a hliníkových slitin.

www.svareci-technika.cz
 • 3.0 hvězdiček
4 9
2.

Innokin Innokin vaping - Innokin iTaste

Innokin AIO 510, iTaste VV, iTaste SVD nebo Leo Pro. Velký výběr vaporizerů, inhalátorů a elektronických cigaret Innokin od autorizovaného dovozce pro ČR najdete na www.Innokin.cz

www.innokin.cz/
 • 2.8 hvězdiček
4 1
3.

Horoskopy zdarma & online

Zdarma horoskopy online pro Vás - vše o horoskopech, hvězdářích a astrologii. Magie černá i bílá, kouzla a kouzelníci, astrologie, astronomie, ufo, předpovědi, výklad karet a vše o mýtech a tajemnu

www.horoskopyzdarma.cz
 • 2.1 hvězdiček
4 3
4.

Biopedia.sk

Komplexný web o biológii. Študijné materiály pre žiadkov a študentov stredných a vysokých škôl. Online test sú?as?ou.

biopedia.sk
 • 3.3 hvězdiček
3 4
5.

Studuj vejšku

Veškeré informace o studiu na vš

www.studujvejsku.cz
 • 2.7 hvězdiček
2 5
6.

Presny Cas Online Přesný čas

www server zaměřený na problematiku času - vše o čase : Kalendář, Menstruační kalendář, Plánovací kalendář, Proroctví Sibyly, Proroctví Nostradama, Záhady, Zajímavosti, Budoucnost, Atomové hodiny, Historie měření času

presny-cas-online.cz
 • 2.4 hvězdiček
2 5
7.

Cernobyl 1986 Havárie elektrárny Černobyl

Vše o největší jaderné katastrofě v dějinách lidstva - Černobyl 1986. Foto, video, mapy, nezávislé rozhovory, fakta

www.cernobyl-1986.eu
 • 2.2 hvězdiček
2 3
8.

vysoké školy

Webové stránky jsou spoluvytvářeny studenty vysokých škol a fungují jako průvodce na cestě k přijetí na vysoké školy. Naleznete zde rady a články, poradnu či adresář vysokých škol.

www.jaknavysokou.cz/
 • 3.0 hvězdiček
1 1
9.

Československá lidová armáda

Web věnovaný Československé lidové armádě, jehož cílem je poskytnout ucelený přehled o této armádě z vojensko-historického hlediska

www.csla.cz
 • 3.0 hvězdiček
1 6
10.

Porsche Boxter Porsche Boxster

Automobil Porsche Boxster je řadou lidí zbožňován a jinými zase nenáviděn. Nejnovějšímu vzhledu Porsche Boxter dominují přední světlomety a nepřehlednutelné LED diody, které se nacházejí pod nimi.

porsche-boxter.webnode.cz
 • 2.8 hvězdiček
1 5
11.

Pc Revue PC-revue

PC Tuning návody aj pre úplnych amatérov (podsvietenie dvd romky,molexu,case,plexi na bočný kryt,vymena led v myši atď. Tipy & Triky vo Windowse , Informácie z čoho sa skladá PC, Galérie skriniek tunerov , PC srandy a pod.Na stránke sa ešte pracuje.

www.pc-revue.blog.cz
 • 1.7 hvězdiček
1 10
12.

Chernobylzone ChernobylZone.cz

Černobyl, Pripjať a další zakázaná místa v černobylské zóně. Veškeré informace o černobylské havárii, následcích, zakázané zóně, aktualizovaný seznam cestovních kanceláří a agentur pořádajících černobylské exkurze.

chernobylzone.cz
 • nehodnoceno
1 0
13.

U.I., Umělá inteligence

U.I. dokáže na základě vzoru vyřešit problém. Sama navrhne vzorec jeho řešení, který umí následně aplikovat na jinou variantu problému.

cz.our-ai.com/
 • 3.7 hvězdiček
0 0
14.

Ekoheat Fussbodenheizung Fußbodenheizung

Die elektrische Fußbodenheizung von Ekoheat Haustechnik sorgt für ein angenehmes Wohnklima. Diese Fliesenheizung besticht als sparsames, energie-effizientes Heizsystem für die exakte Temperierung im Bad, in der Küche oder im Kinderzimmer.

www.ekoheat-fussbodenheizung.de
 • 3.5 hvězdiček
0 4
15.

Grafen Grafen.cz - technický portál

Novinky ze světa techniky, nanotechnologie, cestování, vzdělávání a ekonomiky.Na stránkách rovněž katalog firem nejen z oblast nanotechnologií.

www.grafen.cz
 • 3.3 hvězdiček
0 5
16.

Předvolby a telefonní seznam

Hledáte předvolby mobilních operátorů či předvolby pevných linek? Na tomto webu naleznete přehledné seznamy nejvyužívanějších předvoleb i s vyhledáváním.

www.predvolby.info/
 • 3.2 hvězdiček
0 1
17.

Militarybox Militarybox

Militarybox - vojenská technika, zbraně - to jsou popisy, zajímavosti a poučení ze světa vojenské techniky, zbraní a historie válečných střetnutí.

www.militarybox.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 8
18.

Calculator Online výpočty

Online Kalkulátory matematické, technické, vědecké a finanční. Kalkulátory odchodu do důchodu, tělesného tuku, pojištění atd.

www.calculator.cz
 • 3.2 hvězdiček
0 3
19.

119 119.cz - Servis počítačů

Na webu 119.cz naleznete návody a postupy na opravy PC, odvirování, ale také kontakty na firmy ve vašem okolí, pokud budete potřebovat odbornou pomoc.

119.cz
 • 3.1 hvězdiček
0 0
20.

Jiranek Solární panely

Vyrábějte si elektřinu sami. Čistě, tiše, pouze přeměnou světla. Vhodné pro karavany, mobilní kanceláře, lodě, chaty, chalupy pro vlastní spotřebu, nebo dodávejte vyrobenou energii do sítě za 15. 70

www.jiranek.cz/solarni_panely.htm
 • 3.1 hvězdiček
0 1
Další odkazy

informace, vysoke, sveta, webu, skoly, techniky, armade, case, seznam, zone, zajimavosti, casu, proroctvi, historie, hacha, solarni, havarie, ceskoslovenska

Copyright Martin Koutný 2006-2017