Služby a řemesla

zdarma, svatebni, bytu, oznameni, halal, nabizime, katalog, domu, maso, nabidky, hypoteky, inzertbox, systemu, firma, materialy, pujcky, prenajom, vedeni

Pozice
Název a popis
Hodnocení Poslal Dostal
821.

Ing. Jitka Machová

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mzdové agendy. Rekonstrukce účetnictví, daňová přiznání, daňová optimalizace, ekonomické a účetní poradenství.

ucetnictvimachova.webnode.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
822.

Ubytování Hotel Orel Žatec

Hotel Černý Orel Žatec v historickém centru města Žatce Vám nabízí komfortní ubytování v několika kategoriích ubytování.

www.hotelzatec.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
823.

Schery Magie-všechno možné

Výklad karet.Testy. Domácí práce. Zájezdy online-last minute.Adrenalinové dárky. Hypotéky.Půjčky ČR+SR. Povinné ručení. Právní poradna.Registrace odkazů.Kurzy na počítači.

schery.denicek.eu/
 • 1.0 hvězdiček
0 0
824.

Relief

Výroba cínových a zinkových předmětů

relief.blog.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
825.

RN Expres - úklidová firma

ÚKLIDY: administrativních budov, kanceláří, hotelů, škol, domů, zdravotnických zařízení, průmyslových objektů, výrobních hal, po malování, po stavebních úpravách, venkovních ploch, sněhu, mytí oken a výloh, čištění koberců a čalounění.

www.rnexpres.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
826.

Fotograf Pavel Šorel

ukázky fotografických prací

www.sorel.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
827.

Jiří Martínek - zemní práce

Nabízím zemní a výkopové práce pásovým minibagrem o hmotnosti 1, 8 tuny a maximálním hloubkovým dosahem 2 metry. Dále nabízím pronájem kontejneru, dovoz písku, drti, betonu a odvoz hlíny, suti a odpadu vozem Avia o nosnosti 4, 2 tuny.

www.zemni-prace.eu
 • 1.0 hvězdiček
0 0
828.

Hobbymoment

Bruynzeel-sakura značkový originální všestranný výtvarný materiál pro děti od 2 let přes tvořivou zábavu pro všechny

www.hobbymoment.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
829.

Kované ploty a brány

Prodejna ozdobných prvků na kované a kovové ploty, brány, mříže. V sortimentu jsou i pohony bran, interiérové nerezové prvky pro zábradlí a schodiště, samonosná a točitá schodiště.

ploty.kovane.cz/
 • 1.0 hvězdiček
0 0
830.

Gigant PC - pronájem počítačů

Váš kvalitní partner na pronájem počítačů, notebooků, serverů, tiskáren a pronájem software. Zároveň poskytujeme profesionální servis a správu zařízení Vaší kanceláře neboli outsourcing IT.

www.gigant-pc.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
831.

Perníkova chalúpka

Rozprávkové ubytovanie v srdci Oravy v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk a turistických tratí za rozprávkové ceny.

www.pernikovachalupka.wbl.sk
 • 1.0 hvězdiček
0 0
832.

Servis notebooků

Servis notebooků, LCD televizí, LCD monitorů a další výpočetní techniky a elektroniky. Prodej náhraních dílů. Výkup nefunkčních a poškozených notebooků, LCD TV a LCD monitorů

www.ntbservis.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
833.

Fillpack Fill-Pack s.r.o. - Obaly

Vyrábíme průmyslové obaly z polyetylénu, CP boxy, CP rastry, šité průmyslové vložky, PE tvarovky, tištěné obaly pro zemědělství, komplexní balení pro automobilový průmysl a obaly pro elektronický průmysl.

www.fillpack.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
834.

Projekty rodinných domů

Zabýváme se zpracováním projektů rodinných domů. Děláme individuální a typové projekty domů. Máme projekty originálních bungalovů.

projekty-domu.bleskin.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
835.

Bišonek Frisé

Bišonek Frisé - Chovalelská stanice Perla von Krčín, Nové Město nad Metují, nabízí na prodej štěňata: matka prvotřídní fena AZALKA Bak Made má řadu titulů z mezinárodních, klubových i speciálních výstav, výborný otec LOXWOOD Flegit

bisonek.prodejce.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
836.

Kontejnery Siegl

Provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty. Nabízíme komplexní služby v nakládání s odpady, odvoz suti, likvidace a evidence odpadu.

www.siegl.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
837.

Centrum Krásy

Kadeřnictví-prodlužování vlasů, brazilský keratin, pletení rasta;Pedikúra-mokrá, reflexní masáž;Kosmetika-prodlužování řas metodou Daimond Lashes, depilace cukrovou pastou;Nehtový design-nail art;Wellnes- ultrazvuková liposukce US2A

www.centrumkrasy-uh.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
838.

Hodinový manžel Pra

Nabídka oprav, údržby, montáže a úklidu doma i v kancelářích.

www.hodinovy-manzel-praha1.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
839.

Ab61 ab61-lesní práce

Lesní pěstební práce, výsadba lesních dřevin, stavby oplocenek, ochrana obžínáním, prořezávky, výřez nežádoucích dřevin, práce s křovinořezem a motorovou pilou.

www.ab61.webnode.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
840.

PC Servis Kladno

AbelServis se specializuje na servis PC a opravu notebooků a ostatní výpočetní techniky. Dále nabízíme správu sítí, datových úložišť a síťových připojení. Kompletní poradenství v oblasti výpočetní techniky a SEO. Kladno a okolí.

www.pcserviskladno.cz
 • 1.0 hvězdiček
0 0
Další odkazy

private, billboardov, selen, kadernicke, ucetnictvi, escort, reklama, pronajem, studio, obchodov, rezivo, moda, spodni, pradlo, spoltex, nabizi, kravare, telefonu

Copyright Martin Koutný 2006-2021